Szanowni Państwo!

AMI MEDICA Aesthetic Medicine Institute z lokalizacją w Krakowie, oferuje Państwu najwyższej jakości usługi z zakresu Medycyny Estetycznej i Fizjoterapii Specjalistycznej.

Każdemu z nas potrzebna jest równowaga pomiędzy tym, co wewnętrzne, a tym, co zewnętrzne. Tempo życia, presja obowiązków i nieustanna ocena, jakiej poddaje nas otoczenie, sprawiają, że możemy czuć się zagubieni i wyobcowani. Naszą misją jest uczynić Wasze życie lepszym, pełniejszym a co za tym idzie bardziej szczęśliwym, dlatego wytrwale niesiemy pomocy wszystkim tym, którzy pragną zachwycać urodą i klasą, niezależnie od wieku. Jesteśmy niewątpliwie miejscem gdzie Klient czuje się bezpiecznie i z pełnym zaufaniem korzysta z najbardziej ekskluzywnych usług, luksusowych produktów, urządzeń i rozwiązań medycyny a niepowtarzalny, kameralny klimat zapewniają pełną intymność i poczucie bezpieczeństwa.

AMI MEDICA to nie tylko światowe trendy i najnowsze rozwiązania – to po prostu skuteczne metody powstrzymujące procesy starzenia na każdej płaszczyźnie.

Od niedawna można skorzystać z profesjonalnej konsultacji, gdzie specjalista doradzi Ci sposób odchudzania, upiększania lub odmładzania z wykorzystaniem najnowszych na światowym rynku metod medycyny estetycznej czy chirurgii plastycznej jak również treningu personalnego i dietetyki. Pomożemy Ci także zdiagnozować istotę Twojego problemu, skutecznie zmotywować do działania i skierujemy Cię z wyraźnymi, szczegółowymi wytycznymi do odpowiedniego specjalisty.

Młody, atrakcyjny i zadbany wygląd to jeden z najważniejszych elementów, który zawsze pozwala czuć się pewnie i komfortowo.

Jesteśmy dla tych, którzy w codziennym zabieganiu pragną odnaleźć harmonię, spokój i wydobyć swoje wewnętrzne piękno.