Leczenie nadpotliwości: Azzalure

Preparat Azzalure jako jeden z najbardziej sprawdzonych, efektywnych preparatów wykorzystywanych do ostrzykiwania posiada nie tylko doskonałe właściwości wygładzające. Z sukcesami jest stosowany również do leczenia popularnej i uciążliwej, zwłaszcza w wielkomiejskim świecie przypadłości, jaką jest nadpotliwość. Leczenie nadpotliwości przy użyciu Azzalure jest niezwykle skuteczne i bezproblemowe.
Większość z nas doskonale wie, jak trudno jest czasem poradzić sobie z nadmiernym poceniem, nie tylko w upalne miesiące – przez to schorzenie narażone są na szwank nasze relacje społeczne, drastycznie spada nasze poczucie komfortu, ale też czysto zdrowotne konsekwencje nadpotliwości nie należą do przyjemnych.
Jeżeli zależy Państwu na błyskawicznym pozbyciu się problemu, zabieg ostrzykiwania preparatem Azzalure jest w zakresie leczenia nadpotliwości stworzony właśnie dla Was. Nadmierne pocenie zatrzymane zostaje praktycznie natychmiastowo, po pierwszym zabiegu. Spektakularne efekty w postaci suchych pach, dłoni i stóp  i długotrwały efekt, utrzymujący się przez wiele tygodni, to najważniejsze atuty tej sprawdzonej na całym świecie metody.
Jeżeli nadpotliwość stanowi dla Państwa problem, jest kłopotliwym elementem codziennej rzeczywistości, rekomendujemy pozbycie się nadmiernej potliwości przy pomocy preparatu Azzalure. Najcześciej ostrzykiwanymi obszarami dla zatrzymania potliwości są:
– pachy,
– dłonie,
– stopy.
Azzalure jest sprawdzoną w klinikach medycyny estetycznej na całym świecie, jedną z najbezpieczniejszych i najskuteczniejszych metod ostrzykiwania. Ten nowatorski preparat doprowadza do długotrwałej blokady gruczołów potowych, które odpowiadają za wydzielanie potu na zewnątrz organizmu.
Stosowanie preparatu Azzalure jest na światowym rynku medycyny estetycznej uważane za jedno z najskuteczniejszych i najpopularniejszych rozwiązań w zakresie leczenia nadpotliwości, szczególnie pod kątem czasu działania preparatu, jego dostępności i możliwości powtarzania procedury. Dla Państwa całkowitego komfortu i naszej pewności, że zabieg został wykonany perfekcyjnie – zapraszamy  każdorazowo na bezpłatną wizytę kontrolną po upływie siedmiu dni od zabiegu, w trakcie której, w razie konieczności dokonujemy uzupełnienia preparatu.
Efekty ostrzykiwania przy pomocy Azzalure w celu leczenia nadpotliwości utrzymują się od sześciu do ośmiu miesięcy, a po każdym kolejnym zabiegu czas ten ulega znaczącemu wydłużeniu.
Preparat Azzalure został przygotowany z najwyższą starannością o bezpieczeństwo pacjenta, dlatego też każda jego dawka pakowana jest przez producenta unikalną, całkowicie bezpieczną metodą, w minimalnych dawkach, co powoduje, że korzystając z naszego zabiegu posiadasz gwarancję, że preparat, który aplikuje Ci lekarz jest całkowicie nowy i przeznaczony wyłącznie dla Ciebie.
Przed zabiegiem lekarz precyzyjnie określa obszar, na którym występuje nadpotliwość. W tym celu wykonuje się test jodowo-skrobiowy. Określone miejsce jest smarowane jodyną, a następnie obsypywane skrobią – obszary z nadmierną potliwością ulegają zaciemnieniu, wskazując miejsca szczególnie rekomendowane do leczenia.
Zabieg preparatem Azzalure jest wykonywany wyłącznie przez lekarza medycyny estetycznej, który przy pomocy cieniutkiej igły dokonuje iniekcji precyzyjnie odmierzonej dawki preparatu we właściwe obszary: pachy, dłonie, stopy. Każdorazowo przed wykonaniem zabiegu przeprowadzamy niezbędny wywiad lekarski, który pozwala na bezpieczne dla Pacjenta przeprowadzenie procedury ostrzykiwania. Poza tym przeprowadzenie procedury nie wymaga innych przygotowań.
Sam zabieg wraz z konsultacją trwa od 15 minut do maksymalnie pół godziny, dzięki czemu Pacjent może błyskawicznie powrócić do swojego normalnego trybu życia.
Poddanie się ostrzykiwaniu preparatem Azzalure jest praktycznie bezbolesne, a jedynym odczuciem, jakie mu towarzyszy jest lekkie wrażenie nakłuwania skóry. Jednak w przypadku Pacjentów, o niskim progu odporności na ból, umożliwiamy oczywiście zastosowanie znieczulenia miejscowego, aby zabieg nie wiązał się dla nich z dodatkowym stresem.
W niektórych przypadkach, u Pacjentów o szczególnie wrażliwej skórze przez około godzinę po zakończeniu zabiegu może utrzymywać się efekt lekkiego zaczerwienienia skóry, który znika samoczynnie. Innym możliwym skutkiem ubocznym zabiegu może być niewielka widoczna ranka po nakłuciu – jednak ze względu na minimalne rozmiary igły stosowanej przez lekarza jest ona praktycznie niezauważalna.
Ponieważ zabieg Azzalure jest procedurą medyczną, każdy z naszych pacjentów, ze względu na troskę o jego bezpieczeństwo i zdrowie jest informowany o istniejących przeciwwskazaniach do jego przeprowadzenia, wśród których najistotniejszymi są:
– choroby z zaburzeniami przewodnictwa nerwowo-mięśniwego,
– stosowanie leków wywołujących relaksację mięśni,
– ciąża i okres karmienia,
– zaburzenia krzepnięcia.
Nazwa

Zadzwoń:

579 274 961

lub wypełnij formularz: