Lifting twarzy to bez wątpienia zabieg, który w pewnym wieku staje się marzeniem większości kobiet. Utrata owalu twarzy, pojawienie się znienawidzonych „chomików”, opadanie kącików ust – to wszystko stanowi niejako „obowiązkowy” zestaw znamion upływającego czasu. Jednak decyzja o liftingu twarzy jest decyzją poważną: długa rekonwalescencja po kosztownej, bolesnej, chirurgicznej interwencji, skutecznie może zniechęcić do jego wykonania.
A gdyby można było łatwiej? Bez bólu, blizn, wielotygodniowej rekonwalescencji pozabiegowej? I gwarantując sobie niezwykły, naturalny efekt radykalnego odmłodzenia? Otóż można! Dzięki nowoczesnej laseroterapii zabieg liftingu dolnych części twarzy stał się procedurą nie wymagającą skalpela, możliwie mało inwazyjną, a przede wszystkim efektywną, bezpieczną i szybką.
Laserowy lifting twarzy urządzeniem Triplex współpracującym z głowicą Precision Tx jest przeznaczony dla osób, które chcą możliwie szybko i unikając chirurgicznej interwencji zapewnić sobie znacząco młodszy, wygląd poprzez przywrócenie skórze twarzy dawnej sprężystości i napięcia. Jeżeli zatem:
– widzisz wyraźne objawy starzenia twarzy,
– borykasz się z problemem „chomików”
– Twój owal twarzy stracił naturalny, młodzieńczy kształt,
– widzisz w lustrze zwiotczałe opadające policzki
najlepszym remedium na Twoje problemy jest rewolucyjna metoda laserowego liftingu twarzy.
Rezultaty laserowego liftingu twarzy Precision Tx są spektakularne. Właściwie natychmiast po zabiegu, skóra wzdłuż linii żuchwy zostaje wyraźnie podniesiona i naprężona, a owal twarzy wraca do bardziej młodzieńczego, regularnego kształtu.
Z twarzy znikają chomiki oraz głębokie blizny, co powoduje, że wygląda ona znacznie młodziej i zdrowiej.
Co bardzo istotne, pierwsze efekty liftingu widać już w kilkanaście minut po zakończeniu procedury, choć oczywiście skóra jest wtedy lekko opuchnięta i zaczerwieniona. Jednak nawet po zejściu opuchlizny nie możemy jeszcze mówić o efekcie końcowym – na ten, należy poczekać kilka miesięcy, na ogół 3 do 6, kiedy to skóra regeneruje się odbudowując nowe włókna kolagenowe. Po upływie tego czasu zmiana w kształcie i jędrności skóry jest bezdyskusyjna i radykalna.
Wyjątkowe wyniki, jakie osiągamy w Klinice AMI MEDICA podczas zabiegów liftingu twarzy zawdzięczamy przede wszystkim rewolucyjnej na skalę światową technologii Precision Tx pozwalającej na tak precyzyjne i ukierunkowane działanie wiązki lasera, jak jeszcze nigdy dotąd w medycynie estetycznej oraz niezwykłej dokładności i wieloletniemu doświadczeniu doktora Krzysztofa AMI MEDICAego.
Przygotowanie do zabiegu ze strony Pacjenta nie wymaga szczególnego wysiłku. Zabieg można przeprowadzić w trybie natychmiastowym, tuż po zakończeniu konsultacji lekarskiej.
W zależności od stopnia zaawansowania wiotczenia skóry twarzy (a głownie od tego czy tylko równomiernie podnosimy linię żuchwy, czy zwalczamy również „chomiki”) w skórze pacjenta wykonywane są trzy lub pięć nakłuć, przez które pod skórę wprowadzone zostają włókna światłowodowe Precision Tx.
W przypadku wykonywania podstawowego liftingu, nakłucia, o średnicy kilku milimetrów wykonywane są symetrycznie, po obu stronach twarzy, tuż pod uszami w linii żuchwy oraz w centralnym punkcie pod podbródkiem.
Jeżeli jednak chcemy zwalczyć również „chomiki” dwa dodatkowe wkłucia wykonywane są na spodniej stronie podbródka, dokładnie w miejscu, gdzie skóra brzydko załamuje się pod wpływem powstających „chomików”.
Obszary wprowadzenia włókien są miejscowo znieczulane, żeby zminimalizować dolegliwości bólowe Pacjenta, ale też, żeby zapewnić lekarzowi pełen komfort swobodnego i precyzyjnego prowadzenia włókna pod skórą, bez ryzyka nieplanowanego poruszenia leczonego obszaru.
Laser Precision Tx posiada tę specyficzną cechę, że emituje światło w bardzo precyzyjny obszar: rozchodzi się ono w przód oraz na wycinek o rozwarciu około 100 stopni. Inaczej niż w przypadku tradycyjnych światłowodów, gdzie światło emitowane jest, jak fala wokół całego włókna. Dlaczego to takie istotne? Otóż właśnie fakt, że lekarz posługuje się wycinkiem fali, pozwala na znacznie bardziej precyzyjne użycie narzędzia. Światło lasera może zostać skierowane w dół, w warstwy podskórne, lub na zewnątrz w kierunku skóry. Dzięki temu zabieg faktycznie jest niezwykle precyzyjny a obszary, na których pracuje laser, wybrane optymalnie i bardzo dokładnie dopasowane do potrzeb skóry Pacjenta.
Obszar naświetlany przez laser ulega częściowej lipolizie (rozpuszczenie komórek tłuszczowych) zaś okalające go komórki zostają pobudzone do namnażania i intensywnej produkcji kolagenu i elastyny. Dodatkowo laser precyzyjnie przecina odkształcone, stwardniałe włókna kolagenowe, które są przyczyną nierówności skóry (jak choćby zmarszczek). Zwolniona z takiego zaczepu skóra prostuje się, wygładza, a nierówności w postaci bruzd znikają.
Po zakończeniu zabiegu wzdłuż linii, gdzie zostały wprowadzone włókna światłowodowe rozpoczynają się intensywne procesy przebudowy skóry – namnażają się nowe włókna kolagenowe i elastyczne, skóra wzmacnia się i napręża dając efekt liftingu i odmłodzenia.twarzy, lipofillingu twarzy
Dla wzmocnienia efektu odmłodzenia możemy zabieg liftingu połączyć z lipotransferem – naturalne wypełnienie twarzy własnym tłuszczem z pewnością spowoduje, że twarz będzie wyglądała jeszcze młodziej, jędrniej i bardziej świeżo.
Przeciwwskazaniami do zabiegu Triplex Precision Tx są:
– przechodzone w trakcie planowanego zabiegu infekcje,
– otwarte rany lub chorobę skóry na obszarze zabiegowym,
– niedawno przebyte zabiegi chirurgiczne,
– przyjmowanie leków przeciwpłytkowych, antykolagulantów, trombolityków, niektórych leków przeciwzapalnych lub uwrażliwiających na światło,
– zaburzenia związane z podbrzuszem (wrzody okrężnicy, przepuklina),
– zaburzenia gojenia,
– kłopoty krążeniowe,
– ciąża.
NazwaCena

Zadzwoń:

579 274 961

lub wypełnij formularz: