Lipoliza iniekcyjna – usuwanie tkanki tłuszczowej

Lipoliza iniekcyjna jest szybką i skuteczną odpowiedzią na wszystkie Państwa problemy związane z nie do końca idealnie wymodelowaną sylwetką. Odtłuszczanie okolic brzucha, pośladków, boczków, ale także okolic kompletnie nieczułych na żadne diety, jak kolana czy sąsiedztwo pach – to zadanie dla lipolizy iniekcyjnej.
Czym jest lipoliza iniekcyjna? Najkrócej mówiąc skuteczną i trwałą metodą usuwania tkanki tłuszczowej z brzucha czy innego obszaru ciała za pomocą wstrzyknięcia odpowiednich substancji. Zabieg jest mało inwazyjny, w pełni kontrolowany i bardzo bezpieczny.
Lipoliza iniekcyjna doskonale sprawdza się przy modelowaniu naszej sylwetki oraz usuwaniu miejscowych nagromadzeń tkanki tłuszczowej.
Najogólniej, lipoliza laserowa sprawdza się wszędzie tam, gdzie nadmiar tkanki tłuszczowej przeszkadza w komfortowym funkcjonowaniu. Jednak szczególnie popularne wskazania do wykonania zabiegu to:
– podwójny podbródek,
– nadmiar tkanki tłuszczowej na brzuchu, pośladkach, udach, biodrach,
– zlokalizowana poniżej żeber tkanka tłuszczowa; w okolicy tricepsu, kolan i pach
– tłuszczaki,
– usuwanie ginekomastii,
– potrzeba wymodelowania sylwetki, brzucha.
Utrata około 4-5 cm w obwodzie, w miejscu podania preparatu – ten podstawowy, szybko zauważalny efekt działania lipolizy laserowej mówi sam za siebie.
Usuwanie centymetrów z obwodu związane jest oczywiście z liczbą przeprowadzonych zabiegów i ilością nagromadzonej tkanki tłuszczowej. W przypadku niewielkiej ilości tej ostatniej wystarczy zwykle seria 2-3 zabiegów. Jeżeli natomiast tkanka tłuszczowa jest gruba i obfita, na przykład na brzuchu liczba zabiegów musi być znacząco większa – każdorazowo informację taką otrzymają Państwo podczas pierwszej wizyty, ustawiającej terapię.
Lipoliza laserowa czyli usuwanie tkanki tłuszczowej jest przeprowadzana przez lekarza, jako że zabieg ingeruje w głębsze warstwy skóry – toteż możecie Państwo być pewni że jesteście pod najlepszą możliwą opieką. Ten całkowicie bezpieczny zabieg nie wymaga z Państwa strony żadnego wcześniejszego przygotowania.
Trwa też bardzo krótko, bo około 15 minut i polega na podaniu za pomocą serii zastrzyków wykonywanych cienką kaniulą, substancji powodującej rozpad komórek tłuszczowych czyli adypocytów. W miejscu wstrzyknięcia powstaje zamierzony i kontrolowany lekki stan zapalny tkanki tłuszczowej. „Obrzęknięte” adypocyty pękają. Uwolnione z nich tłuszcze przechodzą do krwi a wraz z nią do wątroby, gdzie są rozkładane, a następnie wydalane z organizmu.
Po zabiegu liposukcji iniekcyjnej może się pojawić lekki świąd, opuchlizna i zaczerwienienie w okolicach, gdzie działał preparat. Dolegliwości te na ogół ustępują samoczynnie, ale można je zmniejszyć zażywając leki antyhistaminowe i tradycyjne środki przeciwbólowe.
W celu zoptymalizowania efektów liposukcji iniekcyjnej, po wykonanym zabiegu, jako uzupełnienie terapii, polecamy zastosowanie masażu limfatycznego, aby uruchomić i usunąć z komórek „tłuszcz” oraz ułatwić jego transport przez naczynia chłonne. Lipoliza iniekcyjna jest bardzo skuteczna choćby przy usuwaniu tkanki tłuszczowej z brzucha.
Dla osiągnięcia jeszcze lepszych efektów liposukcji iniekcyjnej proponujemy stosować również dietę niskotłuszczową.

Przeciwwskazaniami do zabiegu są:
– ostre choroby nerek i wątroby,
– cukrzyca,
– zaburzenia krzepliwości,
– stałe stosowanie aspiryny lub innych leków przeciwzakrzepowych,
– ciąża, karmienie piersią,
– choroby autoimmunologiczne,
– ostre infekcje,
– znaczna otyłość( BMI>35),
– alergia na soję i jaja,
– niewyrównane schorzenia tarczycy.
Nazwa

Zadzwoń:

579 274 961

lub wypełnij formularz: