Nici liftingujące Silhouette-Soft – lifting twarzy i skóry

 Zabieg liftingujący twarzy przy użyciu nici Silhouette-Soft jest doskonałą alternatywą dla tradycyjnego liftingu metodami chirurgicznymi. Jego podstawowym atutem jest brak konieczności ingerencji skalpelem w powierzchnię skóry twarzy, co oznacza brak nacięć na skórze oraz w konsekwencji brak blizn.
Zabieg jest szybki, efekty widoczne natychmiast, a czas kiedy możemy cieszyć się gładką, odmłodzoną skórą po zabiegu trwa nawet do 18 miesięcy.
Zabieg liftingu nićmi wykonanymi z kwasów glikolowego i polimlekowego (Nici Silhouette-Soft) przeznaczony jest dla osób o ogólnym dobrym stanie zdrowia i racjonalnie „normalnej” grubości skóry, które chciałyby dokonać „podniesienia” skóry w okolicach:
– żuchwy,
– policzków,
– łuków brwiowych.
W wyniku przeprowadzonego zabiegu liftingu znacząco poprawia się owal twarzy pacjenta i widoczny jest efekt liftingu, analogiczny do liftingu chirurgicznego, jednak pozbawiony związanych z zabiegiem chirurgicznym konsekwencji w postaci blizn i ran pooperacyjnych.
Efekty zabiegu utrzymują się od 12 do 18 miesięcy.
Zabieg liftingu trwa około 30 minut i nie wymaga szczególnych przygotowań ze strony Pacjenta. Skóra na kilkanaście minut przed samym zabiegiem zostaje znieczulona, a następnie lekarz wprowadza nić pod skórę i modeluje ją, zgodnie z oczekiwaniami i pożądanym efektem zabiegu.
Struktura nici Silhouette Soft, czyli bio-wchłanialne włókna ze stożkami wykonane z kwasu polimlekowego oraz kwasu glikolowego,  pozwala niwelować zwiotczenia skóry i spowalniać oznaki jej starzenia.  Dzięki tym małym stożkom zakotwiczającym się głęboko w tkance, osiągamy efekt napięcia, które efektywnie unosi zwiotczałą skórę.  Zakotwiczone w tkance stożki obrastają kolejnymi warstwami tkanki. dając efektywny rezultat  nawet po wchłonięciu nici.
Zabiegu liftingu przy pomocy nici liftingujących nie przeprowadzamy w przypadku:
– ciąży pacjentki,
– choroby nowotworowej,
– otwartych ran lub zmian chorobowych skóry,
– zaburzeń krzepliwości krwi,
– terapii przeciwzakrzepowej.
Nazwa

Zadzwoń:

579 274 961

lub wypełnij formularz:

  Nici liftingujące Happy Lift – modelowanie twarzy/podbródka/szyi

  Kompleksowe odmłodzenie i modelowanie twarzy bez konieczności przeprowadzania zabiegu chirurgii plastycznej twarzy, a zatem bez nacięć, ryzyka blizn i powikłań – to podstawowy atut liftingu przy pomocy nici Happy Lift.
  Całkowicie wchłanialne nici liftingujące Happy Lift charakteryzują się doskonałą tolerancją biologiczną, co oznacza, że organizm błyskawicznie je przyswaja, a skóra natychmiastowo zyskuje odświeżony, młodszy wygląd.
  Nici liftingujące są bez wątpienia najlepszym rozwiązaniem dla tych z naszych Pacjentów, którzy chcą w krótkim czasie osiągnąć spektakularne odmładzające efekty i modelowanie twarzy, widoczne niemal natychmiast.
  Nici Happy Lift najcześciej stosowane są przez Pacjentów w wieku od 30 do 60 lat, u których zauważalne są oznaki starzenia. Przy pomocy nici, które wprowadzamy na ogół w okolice brwi, policzków żuchwy czy szyi uzyskujemy zadawalające efekty w postaci:
  – kompleksowego liftingu twarzy, modelowania twarzy
  – liftingu szyi, policzków, czoła.
  Jednak ze względu na doskonałą tolerancję biologiczną i niską inwazyjność zabieg przy użyciu nici Happy Lift polecamy również Pacjentkom młodszym, nawet osiemnastoletnim, którym zależy na skorygowaniu rysów twarzy – na przykład zmianie kształtu łuków brwiowych, lub poprawie wyglądu kości policzkowych czy modelowania na nowo rysów twarzy. lifting szyi
  Efekty zabiegu przy pomocy nici Happy Lift są zauważalne niemal natychmiast po zabiegu i utrzymują się do 5-6 lat. Nici rozpuszczają się w organizmie już po kilkunastu miesiącach, ale efekty przez nie wywołane trwają znacząco dłużej.
  Poza wyraźnym odmłodzeniem skóry, efektem całościowego liftingu lub liftingu konkretnej części ciała, wynikiem wszczepienia nici liftingujących Happy Lift może być również korekta rysów twarzy. Odpowiednie wprowadzenie nici i ich wymodelowanie przez lekarza daje bardzo szerokie pole do modelowania kształtu twarzy Pacjenta. lifting szyi
  Przed zabiegiem przeprowadzany jest standardowy wywiad lekarski, którego celem jest zapewnienie Pacjentowi pełnego bezpieczeństwa podczas procedury medycznej. Następnie skóra pacjenta na kilkadziesiąt minut przed zabiegiem jest miejscowo znieczulana, tak żeby zabieg był dla Państwa jak najmniej uciążliwy.
  W ciągu kolejnych kilkudziesięciu minut lekarz medycyny estetycznej przy pomocy bardzo cienkiej igły, wokół której owinięta jest nić liftingująca, wprowadza ją pod skórę i modeluje w odpowiedni sposób.
  Ponieważ o sukcesie zabiegu decyzuje doskonała znajomość anatomii, struktury i ułożenia ludzkiej skóry i umiejętne, niezwykle precyzyjne wprowadzenie i wymodelowane nici – każdorazowo podkreślamy, że w Klinice AMI MEDICA zabiegami wprowadzenia nici liftingujących zajmują się wyłącznie najwyższej klasy specjaliści, poświęcający Pacjentom maksimum czasu i zaangażowania.
  Nici chirurgiczne Happy Lift™ są całkowicie wchłaniane przez organizm – wykonane z polikaprolaktonu mają doskonałą tolerancję biologiczną. Wchłaniają się w okresie 8-12 miesięcy, w wyniku powolnego hydrolizowania poprzez autologiczne komórki. Same nici, znajdując się pod skórą tworzą swego rodzaju rusztowanie dla zwiotczałej skóry twarzy.
  Haczyki obecne w niciach wpływają na firbrozę, przez co zwiększają poziom kwasu hialuronowego, kolagenu oraz elastyny. A zatem zabieg nie tylko wpływa na natychmiastowe odmłodzenie twarzy ale tez stymuluje organizm do dalszej konsekwentnej odbudowy i regeneracji skóry.
  Przez jakiś czas po zabiegu Pacjent może odczuwać wrażenie ucisku i gniecenia w miejscach, gdzie zostały wprowadzone nici. Na ogół Pacjenci odczuwają też swego rodzaju dyskomfort mimiczny, brak możliwości silnej ekspresji twarzy, a także swędzenie i zasinienie twarzy.
  Niestety są to naturalne objawy po wprowadzeniu nici liftingujących – mijają po kilkunastu dniach, ale przez ten pierwszy okres po zabiegu, o skórę należy dbać w sposób szczególny. Przede wszystkim warto ograniczyć ekspresję mimiczną i dać niciom ułożyć się pod skórą. Poza tym niewskazane jest wykonywanie masaży i gniecenie partii skóry poddanych zabiegowi. Zbyt długie rozmowy, peelingi lub golenie – również nie są wskazane w tym pierwszym dwu- trzytygodniowym okresie po zabiegu.
   Przeciwwskazania
  Zabiegu liftingu przy pomocy nici Happy Lift nie przeprowadzamy w przypadku:
  – ciąży pacjentki,
  – choroby nowotworowej,
  – otwartych ran lub zmian chorobowych skóry,
  – zaburzeń krzepliwości krwi,
  – terapii przeciwzakrzepowej.
  Nazwa

  Zadzwoń:

  579 274 961

  lub wypełnij formularz: