TYTUŁ

Usuwanie blizn i blizn potrądzikowych – PicoSure

Blizny potrądzikowe to wbrew pozorom problem nie tylko nastolatków. Zdarza się, że okres młodzieńczy dawno mamy za sobą, a nieestetyczne znamiona po przebytym trądziku wciąż nam towarzyszą nie dając niestety łatwo się ukryć. Dotychczasowe leczenie blizn potrądzikowych opierało się w głównej mierze na zabiegach światlem IPL, dermabrazji i głębokich peelingach. Zabiegi te jednak nie zawsze przynosiły spektakularne efekty, a przede wszystkim były długotrwałe i wymagały wielokrotnych powtórzeń. usuwanie blizn laserem warszawa, usuwanie blizn laserem warszawa, usuwanie blizn laserem warszawa,
Odkąd na rynku pojawił się rewolucyjny laser Pico Sure – blizny potrądzikowe przestały być problemem. Możesz się ich pozbyć szybko, bezboleśnie i przede wszystkim skutecznie.
Pico Sure jest urządzeniem, które śmiało może zyskać miano lasera nowej ery. Zawdzięcza je zastosowanej po raz pierwszy w urządzeniu medycyny estetycznej nowatorskiej i całkowicie unikalnej technologii najkrótszej wiązki laserowej liczonej w pikosekundach. Tak krótka wiąka światła laserowego pozwala na przeprowadzanie zabiegów niemal bezbolsenych, niezwykle szybkich, cechujących się ogromną skutecznością i skracających do absolutnego minimum czas rekonwalescencji pozabiegowej.
Laser Pico Sure, jak zgodnie przyznają eksperci medycyny estetycznej jest milowym krokiem dla tej dziedziny – zapewnia pacjentowi pełne bezpieczeństwo przed poparzeniami, komfort w trakcie zabiegu, spektakularne efekty i szybki powrót do formy.

Podstawowe zastosowanie Pico Sure to usuwanie tatuaży – w tym tatuaży kolorowych, które dla standardowych metod redukcji tatuaży zawsze stanowiły problem oraz tatuaży głębokich i wieloletnich. Jednak pełne możliwości zastosowania Pico Sure sięgają znacznie dalej. Dzięki ultra krótkiej fali światła laserowego Pico Sure w rękach profesjonalistów pomaga skutecznie i szybko usuwać znamiona potrądzikowe, redukować blizny, eliminować przebarwienia i inne mankamenty skóry w tym melasmę i starcze zmiany kolorytu.

Zabieg PicoSure pozwala trwale i całkowicie pozbyć się znamion potrądzikowych. Wystarczy kilka sesji – na ogół od trzech do pięciu, aby skóra zyskała młodzieńczą gładkość i blask.
Blizny wyrównują się stopniowo, w ciągu kilkunastu dni od zabiegu każdy pacjent bez trudu zauważy jak skóra powraca do zdrowej, młodzieńczej kondycji. usuwanie blizn laserem kraków, usuwania blizn laserem kraków, usuwanie blizn laserem kraków, usuwanie blizn po trądziku kraków, usuwanie blizn po trądziku kraków, usuwania blizn po trądziku kraków.
Pico Sure jest innowacyjnym narzędziem laseroterapii, które łączy w sobie wszystkie atuty i dotychczasowe osiągnięcia laserowej medycyny estetycznej.
Tajemnica fenomenu lasera Pico Sure jest ultra krótka wiązka światła laserowego, która jest podstawą jego działania. Wiązka o długości zaledwie pikosekundy, czyli krótsza od tak popularnej w ostatnich latach jednostki nanosekundowej działa błyskawicznie, precyzyjnie i głęboko. Dzięki krótkiemu kontaktowi ze skórą zmniejsza do absolutnego minimum przegrzanie skóry pacjenta, przez co jest metodą możliwie najmniej inwazyjną, w pełni bezpieczną i niemal bezbolesną. usuwanie blizn pooperacyjnych, usuwania blizn pooperacyjnych, usuwanie blizn pooperacyjnych
Pikosekundowa wiązka światła laserowego, wchodząc w kontakt z niechcianą strukturą (barwnik tatuażu, bliznę, czy znamię) zamienia się w energię kinetyczną. Powstające podczas tego procesu wysokie ciśnienie rozbija cząstkę barwnika na mikroskopijnej wielkości elementy, które organizm jest w stanie samodzielnie usunąć. Szybkość i precyzja działania Pico Sure powodują, że wszystkie zabiegi wykonywane przy jego zastosowaniu są optymalnym rozwiązaniem dla komfortu pacjenta. A co równie istotne – efekty zabiegów Pico Sure nie pozostawiają blizn pozabiegowych.
Zabieg wykonywany przy pomocy Pico Sure umożliwia natychmiastowy powrót do naturalnego trybu życia. Poza standardową dbałością o miejsce, na którym wykonywano zabieg – nieeksponowanie go na słońcu, niestosowanie silnych peelingów – procedura nie wymaga szczególnych działań rekonwalescencyjnych.
Przeciwwskazania do zabiegu Pico Sure to przede wszystkim: laserowe usuwanie blizn potrądzikowych, laserowe usuwanie blizn potrądzikowych, laserowe usuwanie blizn potrądzikowych
–  skłonność do bliznowców,
– infekcje skórne na przeznaczonym do leczenia obszarze.
NazwaCena

Zadzwoń:

579 274 961

lub wypełnij formularz: