KWAS HIALURONOWY (WYPEŁNIANIE)

Kwas hialuronowy jest substancją naturalnie występującą w organizmie człowieka, która pełni rolę naturalnego spoiwa międzykomórkowego. Jego rola jest szczególnie istotna dla kondycji, zdrowego i sprężystego wyglądu naszej skóry. Niestety, z wiekiem oraz na skutek działania czynników zewnętrznych poziom kwasu hialuronowego w naszym ciele drastycznie się obniża. Wtedy pojawiają się zmarszczki, skóra ulega rozluźnieniu i pojawiają się znane wszystkim objawy starzenia się skóry.

Medycyna estetyczna jest jednak w stanie zaradzić tym oznakom upływającego czasu – nowoczesne wypełniacze oparte na bazie kwasu hialuronowego skutecznie i na długo pozwalają przywrócić cerze dawny blask i sprężystość.

Wypełniacze znajdują swoje zastosowanie przy wszystkich zabiegach, którym celem jest poprawienie owalu twarzy i przywróceniu jej młodego, zdrowego wyglądu. A zatem, jeżeli borykasz się z problemami w postaci:

– zbyt wąskich lub nierównych ust,

– opadających kącików ust,

– głębokich, silnie zaznaczonych zmarszczek na twarzy,

– zmarszczek na szyi i dekolcie,

– niezadowalającego kształtu podbródka i linii żuchwy,

– zwiotczałej skóry na dłoniach

skorzystanie z nowoczesnego, sprawdzonego wypełniacza aplikowanego przez profesjonalistę jest najlepszym rozwiązaniem.

Stosowanie wypełniaczy skutkuje bardzo szybką poprawą wyglądu – skóra staje się ożywiona, głęboko nawilżona i uzyskuje utraconą sprężystość i gładkość.

W zasadzie natychmiast po zabiegu większość bruzd i zwiotczeń znika, a efekty utrzymują się przez długie miesiące. Naturalnie czas utrzymania się efektów zabiegu jest zależny od wielu czynników, wśród których najistotniejsze to:

– wiek i kondycja skóry,

– styl życia pacjenta,

– ogólny stan zdrowia,

– ilość i miejsce podania preparatu.

Stały kontakt z lekarzem pozwoli jednak Państwu utrzymać zdrowy i młody wygląd przez wiele miesięcy – jeżeli będzie istniała konieczność uzupełnienia preparatu w skórze, specjaliści Kliniki AMI MEDICA wskażą Państwu odpowiedni moment powtórzenia zabiegu.

Zabieg iniekcji wypełniacza trwa od 15 do 45 minut w zależności od ostrzykiwanego obszaru i stopnia zaawansowania problemu skóry. Stosowanie wypełniacza zasadniczo nie wymaga szczególnego przygotowania pacjenta przed zabiegiem, jednak wskazane jest odstąpienie od zażywania aspiryny i niesteroidowych leków przeciwzapalnych na kilka dni przed planowaną procedurą – pomoże to uniknąć zasinień po zabiegu.

Iniekcja przebiega praktycznie bezboleśnie – obszar, który będzie ostrzykiwany jest przed zabiegiem znieczulany przez lekarza. Podczas samego zabiegu pacjent odczuwa jedynie delikatne nakłucie. Wypełniacze wstrzykiwane są w odpowiednie obszary skóry, by wypełnić linie, poprawić kontur twarzy i ust, zachowując naturalny wygląd. Iniekcja następuje w głębsze warstwy skóry, w obszarach zapadniętych, pomarszczonych, lub dotkniętych bliznami.

Kluczem do skutecznie wykonanego ostrzykiwania jest precyzja, doświadczenie i wiedza prowadzącego zabieg na temat struktury i funkcjonowania skóry. Dlatego wszystkie zabiegi ingerujące w głębsze warstwy skóry muszą być wykonywane przez lekarzy medycyny estetycznej!

Efekty zabiegu widoczne są natychmiastowo. U niektórych pacjentów tuż po zabiegu mogą wystąpić lekkie zasinienia, które jednak znikają po kilku dniach.

Przez kilka dni po zabiegu ostrzyknięte wypełniaczem obszary należy traktować z dużą delikatnością – nie należy ich silnie rozmasowywać ani uciskać. Poza tym pacjent po zabiegu z użyciem wypełniacza może prowadzić zupełnie naturalny styl życia.

Procedura iniekcji wypełniaczem nie jest wskazana dla osób:

– w trakcie ciąży i karmienia,

– przechodzących miesiączkę, zażywających aspirynę lub inne leki przeciwzapalne,

– nadwrażliwych na substancję zawarte w wypełniaczu, lidokainę lub inne środki miejscowo znieczulające,

– alergików,

– pacjentów przechodzących chorobę nowotworową,

– pacjentów w trakcie infekcji skórnych,

– chorych na porfirię lub epilepsję.

Nazwa

Zadzwoń:

579 274 961

lub wypełnij formularz: