Mikroplazma Accent – usuwanie blizn, blizn potrądzikowych

Blizny na na ciele, niezależnie od tego czy są wynikiem urazów, operacji czy pozostałością po chorobie potrafią stać się przyczyną wielu frustracji i kompleksów. Jak pozbyć się blizn – to często jedno z najbardziej dręczących pytań dla naszych Pacjentów. Jeżeli zmagacie się Państwo się z tym problemem, lub znacie kogoś, kto od lat nieskutecznie walczy z nieestetycznymi znamionami na ciele, próbując ukryć je pod ubraniem czy usunąć innymi metodami – mamy doskonałą wiadomość. Rewolucyjne leczenie mikroplazmą Accent to rewolucyjny sposób na usunięcie blizn.

 

Leczenie blizn przy pomocy mikroplazmy Accent dotyczy wszystkich rodzajów blizn, zarówno tych pourazowych, pooperacyjnych, jak i blizn będących wynikiem przebytych chorób takich jak trądzik czy ospa.

Najlepsze efekty zabiegu usuwania blizn przy użyciu mikroplazmy uzyskujemy po wykonaniu pełnej serii terapeutycznej, czyli po minimum 4 zabiegach wykonywanych w miesięcznych odstępach. Dokładną liczbę sesji koniecznych do zakończenia terapii usuwania blizn rekomenduje kosmetolog podczas pierwszej konsultacji, podczas której ocenia głębokość i wielkość zmian.
Jednak nawet po jednorazowej sesji można dostrzec znaczące zmiany – oczywiście po ustąpieniu naturalnych objawów pozabiegowych, które w przypadku mikroplazmy są dość intensywne.
W rezultacie pełnej terapii mikroplazmą blizny znacząco się wypłycają, lub całkowicie znikają, struktura i faktura skóry wyrównują się a cała twarz zyskuje zdrowszy, świeższy wygląd w wyniku leczenia.
Zabieg mikroplazmą nie wymaga szczególnych przygotowań ze strony Pacjenta. Rewolucyjna procedura mikroplazmy trwa zaledwie kilka minut.
Kosmetolog dezynfekuje obszar zabiegowy, następnie nakłada na skórę krem znieczulający, aby zminimalizować doznania bólowe w czasie zabiegu. Następnie zbliża głowicę z odpowiednio dobraną końcówką do skóry  Pacjenta, w obszarach objętych leczeniem.
Dzięki jonizacji powietrza pomiędzy głowicą a skórą wytwarza się tak zwana plazma, której działania powoduje natychmiastową sublimację, czyli gwałtowne odparowanie zewnętrznych warstw naskórka.  Skóra ulega natychmiastowemu obkurczeniu, a blizna zmienia swoją strukturę wypłycając się. Rezultatem jest usuwanie blizn oraz sposób na zupełnie nowy, zdrowy wygląd skóry.
Dodatkowo skóra poddana stymulującemu działaniu fal elektromagnetycznych rozpoczyna intensywne procesy przebudowy, dzięki czemu poprawia się naprężenie i gładkość skóry również od wewnątrz.

Po zakończeniu zabiegu kosmetolog nakłada na Twoją skórę krem odżywczo-nawilżający. To sposób na złagodzenie pierwszych objawów pozabiegowych.

Tuż po zabiegu który trwa maksymalnie 10 minut skóra jest znacząco zaczerwieniona i obrzęknięta. Ten stan może się utrzymać nawet do kilku dni. Przez około dwa tygodnie po zabiegu nie należy opalać skóry ani zbyt mocno jej forsować ze względu na duży stopień odparowania naskórka.

 Przeciwwskazania
Przeciwwskazaniami do zabiegu likwidacji blizn i blizn potrądzikowych mikroplazmą są między innymi:

– choroby nowotworowe,
– ciąża i okres karmienia piersią,
– implanty elektroniczne/metalowe, w ty rozrusznik serca,
– nowotworowe i przednowotworowe zmiany na skórze,
– aktywne stany zapalne leczonego obszaru, w tym opryszczka,
–  zaburzenia czucia, uszkodzenia nerwów,

– przerwanie ciągłości skóry w miejscu wykonywania zabiegu.
NazwaCena

Zadzwoń:

579 274 961

lub wypełnij formularz: