Endermologia – skuteczny zabieg na cellulit

Jeden z najpopularniejszych zabiegów na ciało – wyszczuplająca, modelująca, pomagająca pozbyć się cellulitu endermologia LPG – teraz w AMI Medica zyskuje zupełnie nowe oblicze! Tego lata wprowadzamy nowatorskie procedury, które zabiegi endermologii czynią jeszcze atrakcyjniejszymi! Wprowadzenie techniki pracy wykorzystującej izometryczne napięcia mięśni sprawia, że efekty zabiegów endermologii stają się jeszcze bardziej zauważalne, zaś sama procedura pomaga zwiększyć ogólną wydolność organizmu i spowodować, że sylwetka będzie łatwiej poddawała się modelowaniu.
Na czym polega ta niezwykła metoda? Otóż przy pomocy specjalnych pasów, lub szczegółowych instrukcji kosmetologa, ciało Pacjenta układane jest w taki sposób, że w obszarach ciała, które będą poddawane modelowaniu, mięśnie zostają naprężone. Dzięki temu, tłuszcz zostaje wyraźniej odseparowany od tkanki mięśniowej, a kosmetolog zyskuje łatwiejszy dostęp do tkanki tłuszczowej. W naturalny sposób, zabieg zyskuje dzięki temu na efektywności, natomiast dodatkowym atutem jest pobudzenie ciała Pacjenta do niezwykle cennych ćwiczeń izometrycznych, które mają dobroczynny wpływ na modelowanie tkanki mięśniowej.
Kolejną nowością w zabiegach endermologii w Klinice AMI MEDICA jest specjalna procedura zabiegowa dla mężczyzn. Teraz, panowie otrzymują specjalne endermowear’y przygotowane z myślą o męskiej sylwetce. Poza tym techniki wykorzystujące izometrię mięśni są dla mężczyzn szczególnie atrakcyjne – zabieg kosmetologiczny zyskuje w pewnym sensie wymiar treningowy. A im większe zaangażowanie w wysiłek mięśniowy – tym lepsze efekty terapii.

Chcecie Państwo wymodelować sylwetkę do wymarzonego kształtu, lub pozbyć się tkanki tłuszczowej w konkretnych obszarach ciała? A może dręczy Was myśl o cellulicie, który jest w stanie zniszczyć myśl nie tylko o wyjściu na basen, czy plażę, ale też o założeniu bardziej odkrywającej nogi, letniej lub wieczorowej sukienki… Jeżeli to są zmartwienia, które są Państwu znane, ale szukacie metody, która jest delikatna, nieinwazyjna i najbardziej zbliżona do naturalnych działań – powinniście skorzystać z serii zabiegów endermologii.
Skuteczność endermologii w wyszczuplaniu i modelowaniu ciała, ale przede wszystkim zwalczaniu cellulitu jest bardzo wysoka. Poza tym zabieg jest bardzo precyzyjny –  endermologia działa dokładnie w miejscu powstawania cellulitu, stymulując komórki organizmu do odbudowy – zatem zabiegami można oddziaływać na bardzo konkretne problemy.
A zatem, jeśli myślicie Państwo o terapii wyszczuplającej lub anycellulitowej, która przebiega łagodnie, a efekty pojawiają się stopniowo i harmonijnie – pomyślcie o skorzystaniu z najnowocześniejszego na rynku urządzenia do przeprowadzenia endermologii – Endermologie LPG.
Endermologia jest jedną z najbardziej sprawdzonych, łagodnych metod stosowanych, kiedy zależy nam na osiągnięciu rezultatów takich jak:
– działanie antycellulitowe i wyszczuplające, wygładzenie skóry,
– modelowanie i kształtowanie sylwetki,
– ujędrnianie skóry po odchudzaniu,
– w terapii przeciwobrzękowej,
– stymulowanie unaczynienia oraz poprawa krążenie krwi i limfy,
– eliminacja toksyn z organizmu,
– rozluźnianie napiętych mięśni.
To jeden z najskuteczniejszych zabiegów na cellulit, cieszący się od lat ogromną popularnością.
Endermologia jest delikatną, wymagającą dla pełnych efektów wielu powtórzeń, jednak bardzo skuteczną terapią antycellulitową i wyszczuplającą. Pełna kuracja, dzięki której Pacjent osiągnie satysfakcjonujące efekty to około 10-20 zabiegów w zależności od celów, jakie stawiamy przed terapią i indywidualnych uwarunkowań organizmu. Zabiegi wykonywane są średnio 2-3 razy w ciągu tygodnia.
Efekty zabiegów endermologii Pacjent może zobaczyć już po pierwszej wizycie – skóra wyraźnie się wygładza i nabiera sprężystości, ale pełen efekt w postaci zlikwidowanego lub znacząco zredukowanego cellulitu i wyszczuplenia (widocznego również w zmniejszeniu rozmiaru ubrania) oraz wymodelowania sylwetki można zobaczyć dopiero po przeprowadzeniu pełnej kuracji.
Bardzo istotnym, choć nie kluczowym efektem zabiegu jest oczyszczenie podczas organizmu z toksyn, co wynika z masażu limfatycznego, który jest jedną z funkcji zabiegu endermologii. Dzięki temu po endermologii Pacjent  odczuwa wewnętrzny przypływ sił i energii, które zawsze towarzyszą oczyszczaniu organizmu.
Sama endermologia nie wymaga ze strony Pacjenta wcześniejszych przygotowań. Przed przystąpieniem do zabiegu, który trwa około 40 minut Pacjent otrzymuje specjalną odzież zabiegową, tak zwany endermowear, w którym przystąpi do masażu endremologicznego. Endermowear jest niezbędny ze względu na specyfikę masażu, ułatwia on poślizg rolek urządzenia na przestrzeni ciała poddanej terapii. Bowiem endermologia nie jest niczym innym jak kontrolowanym przez precyzyjne oprogramowanie komputerowe, rodzajem masażu mechanicznego wykorzystującego podciśnienie.
Terapeuta prowadząc głowicę urządzenia powoduje powstanie fałdy skórnej pod wpływem podciśnienia. Skóra przybiera kształt fali, która rolowana jest dodatkowo od wewnątrz i na zewnątrz za pomocą elektronicznie sterowanych rolek. Aby osiągnąć pełną mobilizację tkanki, rolki poruszają się wewnątrz głowicy nie tylko ruchem obrotowym wokół własnej osi ale również względem siebie zgodnie ze stanem tkanki i intensywnością wybranego zabiegu. W zależności od programu proces ten jest uzupełniany ciągłym lub rytmicznym podciśnieniem. Intensywność podciśnienia jest indywidualnie dobierana, tak, aby zabieg nie był bolesny.
W czasie zabiegu skóra jest mocno ugniatana w różnych kierunkach, co pobudza krążenie, metabolizm i stymuluje skórę do podjęcia procesów regeneracyjnych.
Podczas zabiegu poprzez układ limfatyczny usuwane są z organizmu toksyny i tłuszcze, a stymulowana intensywnie skóra rozpoczyna intensywną produkcję elastyny i kolagenu, co dodatkowo poprawia jej elastyczność.

W zależności od efektów, jakie chcemy osiągnąć możemy mówić o kilku specyficznych rodzajach endermologii:

Endermologia LPG – terapia dla osób o sylwetce androidalnej (40 min.)

Zabieg przeznaczony jest dla kobiet o sylwetce gynoidalnej, u których występuje nagromadzenie tłuszczu w dolnej części ciała (na biodrach, pośladkach, nogach). Połączone oddziaływanie technik LPG Roll’in i Roll’out sprzyja wyszczupleniu i ujędrnieniu skóry. Dodatkowo oddziaływanie techniki LPG Roll’up harmonijnie modeluje ciało i efektywnie wygładza skórę objętą cellulitem.

Endermologia LPG – zabieg wyszczuplający (40 min.)

Jeżeli borykacie się Panie z tłuszczem, który ma skłonność do równomiernego rozkładania się w całym ciele – będziemy rekomendować zastosowanie tej właśnie techniki, nazywanej LPG Roll’in. Stymuluje ona adipocyty, aktywując uwalnianie tłuszczu, w obszarach, które są oporne na ćwiczenia fizyczne i diety. Technika LPG Roll’out dodatkowo aktywuje produkcję kolagenu i elastyny, co prowadzi do ujędrnienia skóry. Ponadto, technika Roll’up pozwala w sposób trwały wygładzać skórę objętą cellulitem.

Endermologia LPG – zabieg antycellulitowy (40 min.)

Ponieważ cellulit dotyczy prawie wszystkich kobiet, nawet bardzo szczupłych, firma LPG opracowała specjalny zabieg antycellulitowy. Nowo opracowane, wyjątkowe oddziaływanie techniki Roll’up umożliwia stopniowe wygładzenie skóry objętej cellulitem i uzyskanie widocznego polepszenia jakości skóry.

Endermologia LPG – zabieg ujędrniająco- modelujący (40 min.)

Ten ekskluzywny zabieg został opracowany specjalnie dla skóry mającej skłonności do wiotczenia. Technika LPG Roll’out połączona z sekwencyjną stymulacją oddziałuje bezpośrednio na fibroblasty, aktywując je do wytwarzania kolagenu i elastyny. Odbudowa struktury skóry od wewnątrz daje szybki i wyraźnie widoczny efekt wygładzenia i ujędrnienia. Pamiętaj – nie musisz walczyć z tłuszczem, żeby korzystać z zabiegu endermologii – jej działanie jest znacznie szersze niż tylko samo modelowanie i wyszczuplanie!

Endermologia LPG – zabieg dla mężczyzn (40 min.)
Endermologia wreszcie, to nie tylko domena kobiet. Endermologia jest zabiegiem doskonałym dla mężczyzn, u których tłuszcz gromadzi się głównie w obszarze klatki piersiowej, brzucha i talii. Technika LPG Roll’in oddziałuje dogłębnie, usuwając lokalne otłuszczenia oporne na ćwiczenia fizyczne i diety. Typowe męskie zasoby tkanki tłuszczowej stopniowo ulegają zmniejszeniu i wyszczupleniu, czemu towarzyszy ujędrnienie skóry. A zatem, jeśli widzisz, że atletycznej sylwetce Twojego partnera lub przyjaciela przydałaby się odrobina profesjonalnej pomocy…zabierz go na zabieg endermologii – na pewno będzie usatysfakcjonowany efektami.
Przeciwskazaniami do wykonania zabiegu endermologii są:
– ciąża,
– żylaki,
– aktywna choroba nowotworowa.
NazwaCena
1 zabieg900 zł

Zadzwoń:

579 274 961

lub wypełnij formularz:

  Ujędrnianie ciała, usuwanie cellulitu – Accent

  Marzycie Państwo o

  – perfekcyjnie wymodelowanym i sprężystym, jędrnym ciele,
  – doskonałym konturze pośladków, ud, brzucha, czy ramion,
  – usunięciu znienawidzonego cellulitu, który uniemożliwia pełną ekspozycję ciała w gorące letnie miesiące?
  Wobec tego zabieg ujędrniania sylwetki i redukcji cellulitu z zastosowaniem systemu Accent V Shape jest stworzony właśnie dla Was!
  Dzięki niemu, Wasze ciało nie tylko zostanie perfekcyjnie wymodelowane i wygładzone ale też zyska doskonałą, pełną młodzieńczego wigoru jędrność i sprezystość.
  System Accent Ultra V to doskonała alternatywa dla chirurgicznych zabiegów modelowania sylwetki w klinikach chirurgii plastycznej. Uzyskanie efektów analogicznych do operacyjnych jest teraz możliwe w znacznie krótszym czasie, bez bólu i długiej terapii pozabiegowej. A wszystko dzięki innowacyjnemu wykorzystaniu technologii radiofrekwencji!
  Zabiegi ujędrniania sylwetki i redukcji cellulitu Accent V Shape są rekomendowane dla Pacjentów, którzy chcą szybko, bezpiecznie i nieinwazyjnie pozbyć się:
  – cellulitu,
  – niedoskonałości sylwetki szczególnie w obszarach brzucha, pośladków, ramion czy ud,
  – efektu wiotkiej, starzejącej się skóry na ciele.

  Efekty zabiegów Accent widoczne są właściwie już po przeprowadzeniu pojedynczej sesji. Jednak najbardziej spektakularne rezultaty osiągamy u Pacjentów, którzy przechodzą całą terapię złożoną z kilku do kilkunastu zabiegów przeprowadzanych w około tygodniowych odstępach czasu. Po przeprowadzeniu pełnej terapii Pacjenci mogą się cieszyć znaczącą poprawą kondycji skóry, jej odzyskaną sprężystością i gładkością, a także likwidacją lub znaczącą redukcją cellulitu.

   
  Podczas zabiegu z wykorzystaniem metody Accent V Shape skóra poddawana jest działaniu fal: radiowych w technologii RF (radiofrekwencji).
  Urządzenie emituje monopolarne fale radiowe, które stopniowo podwyższają temperaturę tkanek podskórnych, przyspieszając tym samym krążenie i metabolizm w okolicy poddawanej zabiegowi i stymulują układ limfatyczny do szybszego usuwania uwolnionego tłuszczu i detoksykacji tkanek. Fale wywołują naprzemienne naprężania i relaksację błon komórek tłuszczowych, prowadząc w końcu do ich uszkodzenia. W efekcie skóra nabiera jędrności i sprężystości, a cellulit ulega silnej redukcji lub całkowicie znika.
  Zabieg jest całkowicie bezbolesny dla Pacjenta i trwa w zależności od indywidualnych potrzeb i rozmiaru obszaru poddanego terapii od kilkunastu do kilkudziesięciu minut.
  Co bardzo istotne, fale radiofrekwencyjne nie uszkadzają w żaden sposób zewnętrznej warstwy naskórka, dlatego Pacjent tuż po zabiegu może bez problemu wrócić do swoich naturalnych aktywności bez konieczności przechodzenia długiej, męczącej rekonwalescencji.
  Przeciwwskazaniami do zabiegu są przede wszystkim:

  – choroby nowotworowe,

  – ciąża i okres karmienia piersią,
  – implanty elektroniczne/metalowe,
  – nowotworowe i przednowotworowe zmiany na skórze,
  – ogólny zły stan zdrowia np. przeziębienie,
  – przerwanie ciągłości skóry w miejscu wykonywania zabiegu.
  NazwaCena
  1 zabieg900 zł

  Zadzwoń:

  579 274 961

  lub wypełnij formularz:

   Wyszczuplanie, ujędrnianie ciała i usuwanie cellulitu – Accent Ultra V

   Jeśli zależy Państwu na tym, aby kompleksowo, szybko i bezpiecznie, a także bez miesięcy forsujących ćwiczeń i drakońskich diet:
   – perfekcyjnie wymodelować i ujędrnić ciało,
   – pozbyć się tkanki tłuszczowej zniekształcającej figurę,
   – podkreślić lub udoskonalić kontur pośladków, ud, brzucha, czy ramion,
   – zlikwidować lub zredukować cellulit
   wystarczy skorzystać z rewolucyjnych zabiegów systemem Accent UltraV. To najnowocześniejsza na świecie, wysoce zaawansowana platforma do wykonywania zabiegów modelowania sylwetki, poprawy kondycji skóry i likwidacji jej niedoskonałości. Modelowanie sylwetki Warszawa
   System Accent Ultra V to doskonała alternatywa dla chirurgicznych zabiegów modelowania sylwetki w klinikach chirurgii plastycznej. Uzyskanie analogicznych efektów w postaci perfekcyjnie wymodelowanego ciała jest teraz możliwe w znacznie krótszym czasie, bez bólu i długiej terapii pozabiegowej. A wszystko dzięki nowatorskiemu połączeniu technologii ultradźwięków i radiofrekwencji!
   Zabiegi Accent Ultra V są rekomendowane dla Pacjentów, którzy chcą szybko, bezpiecznie i nieinwazyjnie pozbyć się:
   – cellulitu, modelowaniem sylwetki Warszawa
   – nadmiaru tkanki tłuszczowej,
   – niedoskonałości sylwetki szczególnie w obszarach brzucha, pośladków, ramion czy ud.
   Efekty zabiegów Accent Ultra V widoczne są właściwie już po przeprowadzeniu pojedynczej sesji. Jednak najbardziej spektakularne rezultaty osiągamy u Pacjentów, którzy przechodzą całą terapię złożoną z kilku do kilkunastu zabiegów przeprowadzanych w około tygodniowych odstępach czasu. Po przeprowadzeniu pełnej terapii Pacjenci wskazują na:
   – uzyskanie znakomicie wymodelowanej sylwetki w sposób bezpieczny, praktycznie bezbolesny, bez skutków ubocznych, bez blizn i bez konieczności poddawania się głęboko inwazyjnym zabiegom,
   – wysoką skuteczność w odmładzaniu skóry i przywrócenie jej jędrności,
   – brak okresu rekonwalescencji
   jako najważniejsze atuty tej innowacyjnej metody wyszczuplania, ujędrniania i modelowania sylwetki.
   Podczas zabiegu z wykorzystaniem metody Accent ULtra V skóra poddawana jest skojarzonemu działaniu dwóch rodzajów fal: ultradźwiękowych oraz radiowych w technologii RF (radiofrekwencji).
   Wytwarzane przez głowicę UltraBody zimne ultradźwięki stosowane są jako pierwsze podczas zabiegu. Następnie, po ściśle określonym czasie, urządzenie emituje monopolarne fale radiowe, które stopniowo podwyższają temperaturę tkanek podskórnych, przyspieszając tym samym krążenie i metabolizm w okolicy poddawanej zabiegowi i stymulują układ limfatyczny do szybszego usuwania uwolnionego tłuszczu i detoksykacji tkanek. Fale wywołują naprzemienne naprężania i relaksację błon komórek tłuszczowych, prowadząc w końcu do ich uszkodzenia. Efektem jest stopniowy rozpad adypocytów i uwalnianie ich zawartości. Działanie ultradźwięków i fal radiowych jest wzmacniane poprzez masaż wykonywany specjalną końcówką głowicy UniBody usprawniającą drenaż limfatyczny i mikrokrążenie.
   Zabieg jest całkowicie bezbolesny dla Pacjenta i trwa w zależności od indywidualnych potrzeb i rozmiaru obszaru poddanego terapii od kilkunastu do kilkudziesięciu minut.
   Co bardzo istotne, skojarzone fale ultradźwiękowe i radiofrekwencyjne nie uszkadzają w żaden sposób zewnętrznej warstwy naskórka, dlatego Pacjent tuż po zabiegu może bez problemu wrócić do swoich naturalnych aktywności bez konieczności przechodzenia długiej, męczącej rekonwalescencji.
   Przeciwwskazaniami do zabiegu są przede wszystkim:

   – choroby nowotworowe,

   – ciąża i okres karmienia piersią,
   – implanty elektroniczne/metalowe,
   – nowotworowe i przednowotworowe zmiany na skórze,
   – ogólny zły stan zdrowia np. przeziębienie,
   – przerwanie ciągłości skóry w miejscu wykonywania zabiegu.
   NazwaCena
   1 zabieg900 zł

   Zadzwoń:

   579 274 961

   lub wypełnij formularz: